Contacta’ns

Podeu mantenir-vos en contacte fent ús de diverses eines de comunicació:

– Blog bioregional: https://bioregiosud.cooperativa.cat
– Correu electrònic: info@laxia.cat
– Llista de correu de socis: bioregionalsud@llistes.cooperativa.cat (cal ser soci de la CIC resident a una xarxa local de la bioregió sud)
– Llista de coordinació bioregional: coordinaciobioregiosud@llistes.laxia.cat
– Twitter: https://twitter.com/bioregiosudcic

 

Les xarxes que formen la bioregió sud de la CIC disposen de diversos espais de referència al territori:

– Tarragona:

· Acollida i Gestió econòmica: EcoEspai ErreQueErre: Carrer Merceria, 12 (Tarragona)
Persona de contacte: Roger (roger@laxia.cat)
Telèfon: 635 016 198
Persona de contacte: Natalia (natalia@laxia.cat)
Telèfon: 691 857 131
Persona de contacte: Xarli (xarli@laxia.cat)
Telèfon: 691 857 131
Horari: Dijous, de 10 a 14h i de 15 a 19h

· Oficina de promoció econòmica “La Descapitalitzadora” i node local FairCoop Catalunya:
EcoEspai ErreQueErre
: Carrer Merceria, 12 (Tarragona)
Persona de contacte: Jordi (jordi@laxia.cat)
Telèfon: 663 677 384
Horari: Divendres, de 11 a 15h

– Penedès:

· Acollida:  Ateneu Popular X: C/ Ferràn, 14 (Vilafranca del Penedès)
Persona de contacte: Xarli (xarli@laxia.cat)
Telèfon: 691 857 131
Horari: Dimecres (truqueu per demanar cita)

· Central d’Abastiment bioregional: Can Marçal: Sant Marçal del Penedès
Persones de contacte: Olga (talaiamontmell@gmail.com), Aleix (aleix.joaquin@gail.com) i Carles (carlestell@laxia.cat)
Telèfon: 626 892 553
Horari: Dimarts i dijous (truqueu per demanar cita)

– Ebre:

· Central d’Abastiment bioregional: Pratdip i Ebre
Persones de contacte: Helena (helena@laxia.cat) i Kel (osvolador@laxia.cat)

– Lleida:

· Gestió econòmica: (Cervera)
Persona de contacte: Maria (maria@laxia.cat)
Telèfon: 650 113 844